PBoyd Studge

pboyd_studge
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 02 May 2014
Location: USA

more Recent Ratings

89 35% Bad Day at Black Rock (1955) - Rated 20 Apr 2019
93 84% Amadeus (1984) - Rated 20 Apr 2019
75 7% The Adventures of Baron Munchausen (1988) - Rated 20 Apr 2019
93 84% Barry Lyndon (1975) - Rated 20 Apr 2019
92 63% The Madness of King George (1994) - Rated 20 Apr 2019
90 40% Love & Friendship (2016) - Rated 20 Apr 2019
85 21% The Outlaw Josey Wales (1976) - Rated 20 Apr 2019
85 21% Carlito's Way (1993) - Rated 25 Mar 2019
"LeGuizamo is scary and good"
93 84% Sunset Blvd. (1950) - Rated 25 Mar 2019
93 84% The Hustler (1961) - Rated 15 Sep 2017