paulieB

paulieb
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2012
Location: Chicago, IL, USA
Bio: Young crazy film student, fiction writer, music maker.

more Recent Ratings

90 44% Hellbound: Hellraiser II (1988) - Rated 05 Apr 2012
99 76% Hellraiser (1987) - Rated 05 Apr 2012
"A.absolute favorite."
90 44% Scream 4 (2011) - Rated 05 Apr 2012
95 61% Scream 3 (2000) - Rated 05 Apr 2012
"Hilarious mystery-tinged comedy of errors with a truly intriguing back story."
86 32% Scream 2 (1997) - Rated 05 Apr 2012
100 91% Scream (1996) - Rated 05 Apr 2012
"Classic."
63 14% Jaws: The Revenge (1987) - Rated 05 Apr 2012
80 26% Jaws 3-D (1983) - Rated 05 Apr 2012
40 2% Jaws 2 (1978) - Rated 05 Apr 2012
100 91% Jaws (1975) - Rated 05 Apr 2012