ozgunsungur
Recent Ratings
Check out ozgunsungur's...
95 92% | Interstellar (2014) - Rated 19 Mar 2023 |
91 82% | House M.D. (2004) - Rated 19 Mar 2023 |
80 49% | Marina (2013) - Rated 15 Jun 2016 |
90 79% | The Brand New Testament (2015) - Rated 15 Jun 2016 |
78 45% | Wild (2014) - Rated 09 Feb 2016 |
83 55% | Pek Yakinda (2014) - Rated 09 Feb 2016 |
82 53% | The Water Diviner (2014) - Rated 09 Feb 2016 |
95 92% | İftarlık Gazoz (2016) - Rated 09 Feb 2016 |
89 75% | La Haine (1995) - Rated 10 Nov 2014 |
79 47% | Exam (2009) - Rated 31 Aug 2014 |