osakacat
Recent Ratings
Check out osakacat's...
87 83% | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 06 Jan 2015 |
85 75% | A Clockwork Orange (1971) - Rated 06 Jan 2015 |
85 75% | Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Rated 06 Jan 2015 |
80 54% | Battle Royale (2000) - Rated 06 Jan 2015 |
76 40% | Annie Hall (1977) - Rated 06 Jan 2015 |
70 31% | Limitless (2011) - Rated 06 Jan 2015
"Another guilty pleasure, but not one I would seek out."
|
60 18% | American Hustle (2013) - Rated 06 Jan 2015
"It has it's merits, but I walked away with a weird taste in my mouth."
|
25 3% | Scary Movie (2000) - Rated 06 Jan 2015 |
78 42% | Evil Dead (2013) - Rated 06 Jan 2015 |
80 54% | Side Effects (2013) - Rated 06 Jan 2015 |