optimist

optimist
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2007
Location: USA

more Recent Ratings

100 98% How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Rated 18 Oct 2007
"There aren't too many perfect Xmas shows. This is one."
99 93% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 18 Oct 2007
85 55% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 18 Oct 2007
95 81% Henry Fool (1997) - Rated 18 Oct 2007
85 55% Best in Show (2000) - Rated 18 Oct 2007
35 14% Blade: Trinity (2004) - Rated 18 Oct 2007
95 81% Superman Returns (2006) - Rated 18 Oct 2007
90 68% Fay Grim (2007) - Rated 18 Oct 2007
90 68% Big Trouble in Little China (1986) - Rated 18 Oct 2007
85 55% Star Trek: First Contact (1996) - Rated 18 Oct 2007