OnurG

onurg
Movie Buff - 185 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2020
Location: İstanbul, Turkey

more Recent Ratings

60 16% Nasipse Adayız (2020) - Rated 24 Apr 2021
25 4% Kağıttan Hayatlar (2021) - Rated 22 Apr 2021
0% Mustang (2015) - Rated 22 Apr 2021
90 76% A Woman Under the Influence (1974) - Rated 16 Apr 2021
85 62% Blue Velvet (1986) - Rated 16 Apr 2021
65 21% Babam Ve Oglum (2005) - Rated 16 Apr 2021
90 76% Shame (1968) - Rated 16 Apr 2021
95 85% Raging Bull (1980) - Rated 11 Apr 2021
85 62% L'avventura (1960) - Rated 11 Apr 2021
55 12% Nuh Tepesi (2018) - Rated 11 Apr 2021