onur92

onur92
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2014
Location: Istanbul, Turkey

more Recent Ratings

84 90% Muhsin Bey (1987) - Rated 28 Mar 2017
77 67% Nine Queens (2000) - Rated 12 Mar 2017
81 80% Vesikali yarim (1968) - Rated 11 Mar 2017
83 87% Wild Tales (2014) - Rated 17 Feb 2017
75 59% Arrival (2016) - Rated 11 Feb 2017
81 80% In Bruges (2008) - Rated 11 Feb 2017
75 59% Süt kardesler (1976) - Rated 31 Jan 2017
75 59% Tosun Pasa (1976) - Rated 30 Jan 2017
80 76% Dugun (1973) - Rated 29 Jan 2017
62 25% GoldenEye (1995) - Rated 28 Jan 2017