Onkit
Recent Ratings
Check out Onkit's...
97 71% | Gangs of Wasseypur (2012) - Rated 21 Apr 2018 |
85 28% | Bheja Fry (2007) - Rated 21 Apr 2018 |
90 42% | Swades: We, the People (2004) - Rated 21 Apr 2018 |
20 5% | Main Prem Ki Diwani Hoon (2003) - Rated 21 Apr 2018 |
5 1% | Jaani Dushman: Ek Anokhi Kahani (2002) - Rated 21 Apr 2018 |
95 57% | Enemy (2014) - Rated 21 Apr 2018 |
70 12% | Golmaal: Fun Unlimited (2006) - Rated 21 Apr 2018 |
90 42% | Titanic (1997) - Rated 21 Apr 2018 |
98 78% | Chungking Express (1994) - Rated 21 Apr 2018 |
96 66% | Whiplash (2014) - Rated 21 Apr 2018 |