omaar97
Recent Ratings
Check out omaar97's...
93 72% | Forrest Gump (1994) - Rated 04 Jan 2014 |
88 50% | Fight Club (1999) - Rated 16 Dec 2013 |
82 18% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 09 Nov 2013 |
96 86% | The Prestige (2006) - Rated 09 Nov 2013
""Are you watching closely?""
|
70 6% | Despicable Me 2 (2013) - Rated 04 Nov 2013 |
72 10% | Tower Heist (2011) - Rated 04 Nov 2013 |
85 32% | No Country for Old Men (2007) - Rated 04 Nov 2013 |
87 44% | L.A. Confidential (1997) - Rated 04 Nov 2013 |
84 26% | There Will Be Blood (2007) - Rated 04 Nov 2013 |
30 2% | After Earth (2013) - Rated 03 Nov 2013 |