nokirar
Bio: I like pai.
Recent Ratings
Check out nokirar's...
100 99% | Louie (2010) - Rated 15 Oct 2015 |
80 64% | Whiplash (2014) - Rated 15 Oct 2015 |
60 29% | Pokemon: Power of One (1999) - Rated 15 Oct 2015 |
91 86% | Let the Right One In (2008) - Rated 15 Oct 2015 |
90 78% | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Rated 15 Oct 2015 |
70 46% | Jaws (1975) - Rated 15 Oct 2015 |
65 38% | The Nutty Professor (1996) - Rated 15 Oct 2015 |
79 60% | Donnie Brasco (1997) - Rated 15 Oct 2015 |
80 64% | The Iron Giant (1999) - Rated 15 Oct 2015 |
50 17% | Shrek 2 (2004) - Rated 15 Oct 2015 |