nikcleju

nikcleju
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2017
Location: Romania

more Recent Ratings

90 65% Back Home (2015) - Rated 03 Aug 2022
70 27% Charleston (2017) - Rated 31 Jul 2022
90 65% Parking (2019) - Rated 25 Jul 2022
100 91% Everybody in Our Family (2012) - Rated 24 Jul 2022
"Excelent"
90 65% The Happiest Girl in the World (2009) - Rated 24 Jul 2022
85 56% Aferim! (2015) - Rated 24 Jul 2022
80 43% Un etaj mai jos (2015) - Rated 24 Jul 2022
100 91% Tuesday, After Christmas (2010) - Rated 24 Jul 2022
"Excelent, filmul care mi-a deschis Noul Val."
90 65% Întregalde (2021) - Rated 24 Jul 2022
"Atmosfera, interesant, Maria Popistasu."
96 83% Walkabout (1971) - Rated 05 Jun 2020