NicolaiF

nicolaif
Film Freak - 612 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2014
Location: Norway

more Recent Ratings

Check out NicolaiF's...

60 20% Pokemon: Power of One (1999) - Rated 18 Jan 2014
60 20% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 18 Jan 2014
80 65% Rush (2013) - Rated 18 Jan 2014
80 65% The Ventriloquist (2012) - Rated 18 Jan 2014
70 40% Monsters University (2013) - Rated 18 Jan 2014
70 40% The World's End (2013) - Rated 18 Jan 2014
70 40% The Conjuring (2013) - Rated 18 Jan 2014
80 65% This Is the End (2013) - Rated 18 Jan 2014
80 65% Gravity (2013) - Rated 18 Jan 2014
70 40% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 18 Jan 2014