nfrederickx

nfrederickx
Film Freak - 577 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2008
Location: Belgium

more Recent Ratings

83 92% Anora (2024) - Rated 17 Nov 2024
81 81% The Substance (2024) - Rated 17 Nov 2024
82 87% Riders of Justice (2020) - Rated 28 Sep 2024
81 81% Anatomy of a Fall (2023) - Rated 28 Sep 2024
80 69% Killers of the Flower Moon (2023) - Rated 28 Sep 2024
81 81% Challengers (2024) - Rated 23 Jun 2024
82 87% Wild Tales (2014) - Rated 14 Jun 2024
78 44% Easy A (2010) - Rated 20 Apr 2024
81 81% The Holdovers (2023) - Rated 14 Apr 2024
80 69% Poor Things (2023) - Rated 14 Apr 2024