negrisiu
Recent Ratings
Check out negrisiu's...
100 98% | Zodiac (2007) - Rated 26 May 2019 |
60 49% | No Country for Old Men (2007) - Rated 26 May 2019 |
90 93% | The Silence of the Lambs (1991) - Rated 26 May 2019 |
100 98% | Se7en (1995) - Rated 26 May 2019 |
40 21% | Home Again (2017) - Rated 23 Dec 2017 |
75 76% | Kingsman: The Golden Circle (2017) - Rated 23 Dec 2017 |
90 93% | Dunkirk (2017) - Rated 23 Dec 2017 |
80 84% | Bridge of Spies (2015) - Rated 25 Dec 2016 |
75 76% | The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 25 Dec 2016 |
75 76% | Sicario (2015) - Rated 25 Dec 2016 |