neconomist

neconomist
Movie Buff - 341 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2018
Location: Turkey
Bio: Come on, Frank. What are you doing? What am I doing? I\'m quietly judging you.

more Recent Ratings

Check out neconomist's...

88 71% Joker (2019) - Rated 12 Oct 2019
86 63% Pain and Glory (2019) - Rated 12 Oct 2019
92 89% Marriage Story (2019) - Rated 12 Oct 2019
90 82% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 12 Oct 2019
75 9% Click (2006) - Rated 05 Sep 2019
80 25% A Quiet Place (2018) - Rated 05 Sep 2019
77 13% Frequency (2000) - Rated 05 Sep 2019
50 0% Conan the Destroyer (1984) - Rated 05 Sep 2019
82 36% Crimes and Misdemeanors (1989) - Rated 05 Sep 2019
60 1% The Mummy (1999) - Rated 05 Sep 2019