Murat UYANIK

murat_uyanik
Film Freak - 593 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2015
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out Murat UYANIK's...

70 45% Bright Night (2015) - Rated 22 May 2018
80 80% The Insult (2017) - Rated 22 May 2018
70 45% L'amant double (2017) - Rated 21 May 2018
60 18% Cargo (2018) - Rated 21 May 2018
65 28% Wiener-Dog (2016) - Rated 21 May 2018
70 45% Genova (2008) - Rated 21 May 2018
50 6% Wind River (2017) - Rated 21 May 2018
75 64% The Man Without a Past (2002) - Rated 04 Dec 2017
85 92% Through a Glass Darkly (1961) - Rated 13 Nov 2017
70 45% Beynelmilel (2006) - Rated 13 Nov 2017