MrMadrox
Recent Ratings
Check out MrMadrox's...
79 60% | The Great Muppet Caper (1981) - Rated 14 Aug 2007 |
87 82% | Purple Rain (1984) - Rated 14 Aug 2007 |
62 24% | Congo (1995) - Rated 14 Aug 2007 |
73 46% | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Rated 14 Aug 2007
"Holds a special place in my heart, but Corey Feldman voices Donatello."
|
90 86% | The Shining (1980) - Rated 14 Aug 2007
"Would've been higher if not for Shelley Duvall."
|
70 42% | The Skeleton Key (2005) - Rated 14 Aug 2007
"It wasn't bad."
|
93 90% | Batman Begins (2005) - Rated 14 Aug 2007 |
79 60% | 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007 |
60 14% | Under the Tuscan Sun (2003) - Rated 14 Aug 2007 |
95 98% | Sin City (2005) - Rated 14 Aug 2007 |