mr_angry52
Recent Ratings
Check out mr_angry52's...
79 60% | My Cousin Vinny (1992) - Rated 13 Jun 2011 |
0 2% | Torso (1973) - Rated 12 Jun 2011
"My score is completely arbitrary & wildly unfair. When I was 4, I caught my babysitter watching this in our living room - at the height of one of the more brutal scenes. I screamed, ran underneath my bed, and refused to come out even when her boyfriend offered me a bag of M&M's. I never knew the name of the film until about 2 mins ago when I was ranking movies & instantly recognized the thumbnail as the same woman who occasionally haunts my nightmares. TOTALLY A NORMAL ADULT NOW THOUGH. TOTES."
|
23 10% | The Hot Chick (2002) - Rated 12 Jun 2011 |
79 60% | Runaway Jury (2003) - Rated 12 Jun 2011 |
54 35% | 300 (2007) - Rated 12 Jun 2011 |
76 57% | Romeo + Juliet (1996) - Rated 12 Jun 2011 |
15 8% | Bubble Boy (2001) - Rated 12 Jun 2011 |
70 47% | The Hangover (2009) - Rated 12 Jun 2011 |
43 24% | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 12 Jun 2011 |
43 24% | Sorority Boys (2002) - Rated 12 Jun 2011 |