m.qolami

mqolami
Movie Buff - 366 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2023
Location: تهران, تهران, Iran

more Recent Ratings

80 64% La Haine (1995) - Rated 25 Nov 2024
77 55% Being John Malkovich (1999) - Rated 25 Nov 2024
75 49% LaRoy, Texas (2024) - Rated 23 Oct 2024
73 45% The Substance (2024) - Rated 22 Oct 2024
81 69% Rosetta (1999) - Rated 19 Oct 2024
70 37% Tombstone (1993) - Rated 19 Oct 2024
60 23% Parasite (2019) - Rated 19 Oct 2024
82 72% A Prophet (2009) - Rated 19 Oct 2024
70 37% Oldboy (2003) - Rated 19 Oct 2024
85 81% The Lovers on the Bridge (1991) - Rated 19 Oct 2024