MovMan

movman
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2014

more Recent Ratings

72 64% Intruders (2011) - Rated 07 Feb 2015
70 48% The Butterfly Room (2012) - Rated 04 Feb 2015
64 22% Cassadaga (2011) - Rated 04 Feb 2015
71 56% Switch (2011) - Rated 03 Feb 2015
69 40% The Life Before Her Eyes (2007) - Rated 02 Feb 2015
68 33% The Lost (2009) - Rated 01 Feb 2015
71 56% The Lazarus Project (2008) - Rated 01 Feb 2015
68 33% Edmond (2005) - Rated 31 Jan 2015
68 33% Abandoned (2010) - Rated 31 Jan 2015
80 92% Traceless (2010) - Rated 28 Jan 2015