moralreef

moralreef
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2015

more Recent Ratings

75 53% Inland Empire (2006) - Rated 01 Feb 2024
85 75% American Psycho (2000) - Rated 29 Jan 2024
85 75% Parasite (2019) - Rated 28 Jan 2024
60 33% Goldfinger (1964) - Rated 22 Jun 2021
60 33% From Russia with Love (1963) - Rated 07 Jun 2021
85 75% Dr. No (1962) - Rated 06 Jun 2021
75 53% Drive (2011) - Rated 02 Sep 2020
75 53% Uncut Gems (2019) - Rated 21 Jun 2020
75 53% Inception (2010) - Rated 16 Jun 2020
75 53% Get Out (2017) - Rated 29 Nov 2017