Mo0Se

mo0se
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2024
Location: France

more Recent Ratings

95 34% Parting Glances (1986) - Rated 10 Apr 2024
100 68% Parallel Mothers (2021) - Rated 10 Apr 2024
100 68% All About My Mother (1999) - Rated 10 Apr 2024
90 15% Spellbound (1945) - Rated 10 Apr 2024
90 15% The Birds (1963) - Rated 10 Apr 2024
90 15% Vertigo (1958) - Rated 10 Apr 2024
100 68% Midt om natten (1984) - Rated 10 Apr 2024
100 68% 12 Monkeys (1995) - Rated 10 Apr 2024
90 15% Rock & Rule (1983) - Rated 10 Apr 2024
100 68% Strangers on a Train (1951) - Rated 10 Apr 2024