mizuka
Recent Ratings
Check out mizuka's...
80 35% | Ghostbusters (1984) - Rated 03 May 2011 |
80 35% | Chicken Run (2000) - Rated 03 May 2011 |
90 65% | Miss Congeniality (2000) - Rated 03 May 2011
"One of my favourites."
|
100 85% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 03 May 2011 |
70 5% | WALL·E (2008) - Rated 03 May 2011
"It was good, but overrated."
|
75 15% | World Trade Center (2006) - Rated 03 May 2011 |
85 55% | Toy Story 2 (1999) - Rated 03 May 2011 |
100 85% | Toy Story (1995) - Rated 03 May 2011
"A classic."
|
100 85% | Capote (2005) - Rated 03 May 2011 |
80 35% | War of the Worlds (2005) - Rated 03 May 2011 |