mig0

mig0
Film Freak - 738 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2023
Location: Mexico

more Recent Ratings

50 14% Kung Fu Panda 4 (2024) - Rated 25 Nov 2024
58 25% Like Water for Chocolate (1992) - Rated 19 Nov 2024
62 38% Longlegs (2024) - Rated 04 Nov 2024
68 56% The Substance (2024) - Rated 03 Nov 2024
68 56% Late Night with the Devil (2023) - Rated 03 Nov 2024
62 38% Rocky Balboa (2006) - Rated 24 Oct 2024
50 14% Deadpool & Wolverine (2024) - Rated 20 Oct 2024
67 53% Upgrade (2018) - Rated 18 Oct 2024
58 25% Goodnight Mommy (2015) - Rated 01 Oct 2024
63 41% Honeymoon (2014) - Rated 01 Oct 2024