MetaLX
Recent Ratings
Check out MetaLX's...
80 65% | Annihilation (2018) - Rated 24 Oct 2019 |
85 75% | Split (2017) - Rated 24 Oct 2019 |
75 55% | A Quiet Place (2018) - Rated 24 Oct 2019 |
70 40% | It Follows (2015) - Rated 24 Oct 2019 |
60 14% | The Babadook (2014) - Rated 24 Oct 2019 |
70 40% | The Endless (2017) - Rated 24 Oct 2019 |
60 14% | Child's Play (2019) - Rated 23 Oct 2019 |
0 0% | Daddy's Home 2 (2017) - Rated 22 Oct 2019 |
60 14% | Daddy's Home (2015) - Rated 22 Oct 2019 |
75 55% | The Founder (2016) - Rated 22 Oct 2019 |