Merzbird
Bio: i'm a spooky ghost
Recent Ratings
Check out Merzbird's...
90 62% | Naked (1993) - Rated 03 Feb 2014 |
80 24% | Nil by Mouth (1997) - Rated 03 Feb 2014 |
90 62% | The House I Live In (2012) - Rated 03 Feb 2014 |
70 12% | Book of Shadows: Blair Witch 2 (2000) - Rated 03 Feb 2014 |
88 46% | Tales from the Hood (1995) - Rated 03 Feb 2014 |
90 62% | Taxidermia (2006) - Rated 03 Feb 2014 |
94 84% | Werewolf (1996) - Rated 03 Feb 2014
"fantastically terrible, especially with mst3k's mike's commentary"
|
89 51% | Pin... (1988) - Rated 03 Feb 2014 |
88 46% | Bones Brigade: An Autobiography (2012) - Rated 03 Feb 2014 |
88 46% | Crips and Bloods: Made in America (2008) - Rated 03 Feb 2014 |