memelibuji

memelibuji
Movie Buff - 254 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2016
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out memelibuji's...

70 68% Into the Wild (2007) - Rated 10 Jul 2017
22 9% Requiem for a Dream (2000) - Rated 05 Jul 2017
80 89% Braveheart (1995) - Rated 05 Jul 2017
2% Possession (2009) - Rated 26 Jan 2017
77 83% Saving Private Ryan (1998) - Rated 11 Dec 2016
75 79% Idiocracy (2006) - Rated 10 Dec 2016
80 89% Fury (2014) - Rated 10 Dec 2016
55 30% Thirteen Ghosts (2001) - Rated 04 Dec 2016
22 9% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 04 Dec 2016
35 15% Transformers (2007) - Rated 30 Nov 2016