melaniegriff

melaniegriff
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2008
Location: USA

more Recent Ratings

93 77% Finding Neverland (2004) - Rated 08 Mar 2008
93 77% Emma (1996) - Rated 08 Mar 2008
89 44% Emma (1996) - Rated 08 Mar 2008
91 66% Pride & Prejudice (2005) - Rated 08 Mar 2008
100 98% Pride and Prejudice (1995) - Rated 08 Mar 2008
85 29% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 08 Mar 2008
98 94% Nanny McPhee (2006) - Rated 08 Mar 2008
90 55% Batman Begins (2005) - Rated 08 Mar 2008
93 77% Shrek (2001) - Rated 08 Mar 2008
90 55% Beauty and the Beast (1991) - Rated 08 Mar 2008