matty1708

matty1708
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 26 Oct 2010
Location: UK
Bio: Hi...

more Recent Ratings

20 13% The Ring Two (2005) - Rated 09 Nov 2010
"LOL, CRAZY DEERS!!11!1"
80 61% Rounders (1998) - Rated 09 Nov 2010
76 47% 1408 (2007) - Rated 09 Nov 2010
80 61% Snatch (2000) - Rated 28 Oct 2010
"Better than Lock Stock in so many ways"
70 40% Crank (2006) - Rated 28 Oct 2010
"So much fucking fun!"
58 31% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 28 Oct 2010
82 70% Persepolis (2007) - Rated 28 Oct 2010
2% Epic Movie (2007) - Rated 28 Oct 2010
"2 points for the Punk'd parody"
84 79% Pulp Fiction (1994) - Rated 28 Oct 2010
97 97% Reservoir Dogs (1992) - Rated 28 Oct 2010
"Some of the best characters, evar!"