MasAmericano

masamericano
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2024
Location: Trinidad, CA, USA

more Recent Ratings

96 90% A Clockwork Orange (1971) - Rated 04 Dec 2024
81 36% Space Jam (1996) - Rated 04 Dec 2024
89 58% Ghostbusters (1984) - Rated 04 Dec 2024
88 53% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 04 Dec 2024
93 72% Forrest Gump (1994) - Rated 04 Dec 2024
94 78% Good Will Hunting (1997) - Rated 04 Dec 2024
90 63% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 30 Sep 2024
45 11% World War Z (2013) - Rated 30 Sep 2024
78 28% Meru (2015) - Rated 28 Sep 2024
16 0% Anatomy of a Fall (2023) - Rated 26 Sep 2024
"I hope it's just not made for American Audiences and is actually good if you are European. I couldn't get passed 30min"