M. Reza K

m-reza-k
Movie Buff - 293 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2024

more Recent Ratings

65 42% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 26 Jun 2024
65 42% The Machinist (2004) - Rated 26 Jun 2024
80 80% Her (2013) - Rated 26 Jun 2024
60 26% Gravity (2013) - Rated 26 Jun 2024
65 42% Kick-Ass (2010) - Rated 26 Jun 2024
60 26% Scream (1996) - Rated 26 Jun 2024
55 14% L.A. Confidential (1997) - Rated 26 Jun 2024
70 59% The Exorcist (1973) - Rated 26 Jun 2024
70 59% Training Day (2001) - Rated 26 Jun 2024
55 14% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 26 Jun 2024