lvernati117

lvernati117
Movie Buff - 320 Film Ratings
Member Since: 12 Oct 2023
Location: Charleston, WV, USA

more Recent Ratings

90 67% The Spirit of Christmas (1995) - Rated 10 Mar 2024
87 50% A Christmas Story (1983) - Rated 10 Mar 2024
85 42% Escape from L.A. (1996) - Rated 10 Mar 2024
90 67% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 10 Mar 2024
90 67% Robot Chicken: Star Wars (2007) - Rated 10 Mar 2024
83 35% Jarhead (2005) - Rated 10 Mar 2024
93 84% Dave Chappelle: Killin' Them Softly (2000) - Rated 10 Mar 2024
88 55% Apocalypto (2006) - Rated 10 Mar 2024
78 22% Jackass: The Movie (2002) - Rated 10 Mar 2024
90 67% Platoon (1986) - Rated 10 Mar 2024