Luquas
Recent Ratings
Check out Luquas's...
7 47% | The Master (2012) - Rated 17 Nov 2024 |
8 75% | Grizzly Man (2005) - Rated 28 Oct 2024 |
7 47% | Andor (2022) - Rated 13 Oct 2024 |
7 47% | Sometimes I Think About Dying (2023) - Rated 08 Oct 2024 |
8 75% | Fremont (2023) - Rated 29 Sep 2024 |
8 75% | Fire of Love (2022) - Rated 22 Sep 2024 |
8 75% | Cheer (2020) - Rated 19 Jul 2024 |
5 11% | Pretend It's a City (2021) - Rated 19 Jul 2024 |
8 75% | Ex Machina (2015) - Rated 07 Jul 2024 |
6 25% | The Sandman (2022) - Rated 20 Apr 2024 |