LudvigR
Recent Ratings
Check out LudvigR's...
70 28% | The Truman Show (1998) - Rated 05 Jan 2022 |
90 69% | All About My Mother (1999) - Rated 05 Jan 2022 |
100 92% | Moonlight (2016) - Rated 04 Jan 2022 |
90 69% | Microhabitat (2017) - Rated 03 Jan 2022 |
90 69% | Marina Abramovic: The Artist Is Present (2012) - Rated 26 Nov 2021 |
69 25% | Finding Nemo (2003) - Rated 21 Nov 2021 |
59 15% | Mean Girls (2004) - Rated 21 Nov 2021 |
75 34% | Brokeback Mountain (2005) - Rated 21 Nov 2021 |
100 92% | Torka aldrig tårar utan handskar (2012) - Rated 21 Nov 2021 |
60 18% | Hamilton (2020) - Rated 21 Nov 2021 |