lucaborg

lucaborg
Movie Buff - 241 Film Ratings
Member Since: 14 Apr 2012

more Recent Ratings

Check out lucaborg's...

92 88% Eddie Izzard: Dress to Kill (1999) - Rated 09 Jun 2012
85 66% Lagaan: Once Upon a Time in India (2001) - Rated 27 May 2012
93 90% Full Metal Jacket (1987) - Rated 13 May 2012
87 72% Animal House (1978) - Rated 13 May 2012
91 85% The Tree of Life (2011) - Rated 13 May 2012
90 81% Underground (1995) - Rated 01 May 2012
75 35% Midnight in Paris (2011) - Rated 01 May 2012
84 60% Primer (2004) - Rated 21 Apr 2012
81 51% Show Me Love (1998) - Rated 21 Apr 2012
89 77% Léon: The Professional (1994) - Rated 21 Apr 2012