LottsV

lottsv
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 30 May 2021
Location: Mexico

more Recent Ratings

20 11% The Houses October Built 2 (2017) - Rated 13 Jan 2024
2% The Houses October Built (2014) - Rated 05 Dec 2023
70 50% Insidious: The Red Door (2023) - Rated 26 Nov 2023
100 99% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 26 Nov 2023
100 99% Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 26 Nov 2023
78 69% Barbie (2023) - Rated 26 Nov 2023
58 32% Five Nights at Freddy's (2023) - Rated 26 Nov 2023
65 44% Elemental (2023) - Rated 26 Nov 2023
2% After Everything (2023) - Rated 26 Nov 2023
20 11% Beautiful Disaster (2023) - Rated 14 Sep 2023