Lessar40k
Recent Ratings
Check out Lessar40k's...
88 81% | Jaws (1975) - Rated 09 Jul 2009 |
90 89% | WALL·E (2008) - Rated 09 Jul 2009 |
85 70% | Toy Story (1995) - Rated 09 Jul 2009 |
70 13% | Ghostbusters II (1989) - Rated 09 Jul 2009 |
78 39% | The Illusionist (2006) - Rated 09 Jul 2009 |
85 70% | Goodfellas (1990) - Rated 09 Jul 2009 |
80 53% | Shrek (2001) - Rated 09 Jul 2009 |
95 98% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 09 Jul 2009
"The best fantasy film ever made, and the start of the best fantasy trilogy ever made."
|
75 27% | Sleepy Hollow (1999) - Rated 09 Jul 2009 |
73 18% | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Rated 09 Jul 2009 |