lennel

lennel
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2012
Location: Argentina

more Recent Ratings

62 43% The Turin Horse (2011) - Rated 16 Sep 2012
79 88% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 15 Sep 2012
67 47% Se7en (1995) - Rated 15 Sep 2012
60 38% Alien 3 (1992) - Rated 15 Sep 2012
60 38% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 15 Sep 2012
70 59% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 15 Sep 2012
70 59% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 15 Sep 2012
50 28% Independence Day (1996) - Rated 15 Sep 2012
40 20% Die Hard 2 (1990) - Rated 15 Sep 2012
82 98% Léon: The Professional (1994) - Rated 15 Sep 2012