leftyandsoft
Recent Ratings
Check out leftyandsoft's...
85 65% | Martin Eden (2019) - Rated 31 May 2024 |
60 6% | Perfect Days (2023) - Rated 31 May 2024 |
75 26% | It's a Wonderful Life (1946) - Rated 03 Jul 2023 |
85 65% | The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 02 Jul 2023 |
95 93% | Barton Fink (1991) - Rated 01 Oct 2022 |
75 26% | Miller's Crossing (1990) - Rated 24 Sep 2022 |
60 6% | Rocky V (1990) - Rated 30 Aug 2022 |
60 6% | Rocky IV (1985) - Rated 29 Aug 2022 |
65 9% | Rocky III (1982) - Rated 29 Aug 2022 |
75 26% | Rocky II (1979) - Rated 29 Aug 2022 |