LB94
Bio: 90-100 - incredible/masterpiece
81-89 - excellent
71-80 - good
61-70 - mediocre
41-60 - redeemable
00-40 - terrible
81-89 - excellent
71-80 - good
61-70 - mediocre
41-60 - redeemable
00-40 - terrible
Recent Ratings
Check out LB94's...
96 98% | I May Destroy You (2020) - Rated 23 Dec 2020 |
82 71% | Urban Legends: Final Cut (2000) - Rated 23 Dec 2020 |
82 71% | Knives Out (2019) - Rated 23 Dec 2020 |
82 71% | Urban Legend (1998) - Rated 23 Dec 2020 |
83 78% | Pride and Glory (2008) - Rated 23 Dec 2020 |
78 51% | Burn After Reading (2008) - Rated 23 Dec 2020 |
88 95% | The Nightingale (2019) - Rated 23 Dec 2020 |
80 59% | The Call (2013) - Rated 23 Dec 2020 |
73 30% | Child's Play (2019) - Rated 23 Dec 2020 |
77 47% | Cult of Chucky (2017) - Rated 23 Dec 2020 |