laughsinside

laughsinside
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2014
Location: Santo André, São Paulo, Brazil

more Recent Ratings

Check out laughsinside's...

91 44% Moonlight (2016) - Rated 04 Mar 2017
92 53% Manhattan Murder Mystery (1993) - Rated 08 Feb 2017
91 44% Damnation (1988) - Rated 05 Feb 2017
75 6% Don't Torture a Duckling (1972) - Rated 25 Jan 2017
95 84% Spirit of the Beehive (1973) - Rated 25 Jan 2017
95 84% Barry Lyndon (1975) - Rated 25 Dec 2016
93 64% Aquarius (2016) - Rated 05 Dec 2016
94 73% Network (1976) - Rated 30 Oct 2016
95 84% Synecdoche, New York (2008) - Rated 24 Oct 2016
50 1% Poltergeist (1982) - Rated 16 Oct 2016