Laplacian
Recent Ratings
Check out Laplacian's...
90 74% | The Dark Knight Rises (2012) - Rated 25 Sep 2012 |
80 46% | The Avengers (2012) - Rated 22 Aug 2012 |
80 46% | The Hunger Games (2012) - Rated 22 Aug 2012 |
70 22% | A Knight's Tale (2001) - Rated 20 Jul 2012 |
80 46% | Batman Returns (1992) - Rated 20 Jul 2012 |
70 22% | Iron Man 2 (2010) - Rated 20 Jul 2012 |
75 34% | Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 20 Jul 2012 |
100 96% | Taxi Driver (1976) - Rated 17 Jun 2012 |
85 59% | Caddyshack (1980) - Rated 27 May 2012 |
80 46% | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 27 May 2012 |