ladydawg

ladydawg
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 03 Oct 2008
Bio: im 15 i goto carthage isd... i play softball and i love it!! brunette.. curly hair.. green eyes.. NOT FAT!! lol

more Recent Ratings

100 95% Superbad (2007) - Rated 14 Jan 2009
"AWSOME!!!!!!!!"
87 52% The Parent Trap (1998) - Rated 14 Jan 2009
"hmmmm? lol :)"
99 89% Final Destination (2000) - Rated 14 Jan 2009
"ohhhhh SCARY"
85 37% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 14 Jan 2009
":) lol"
2% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 14 Jan 2009
"yeah"
72 14% The Land Before Time (1988) - Rated 14 Jan 2009
"i saw that wen i was lyke 6"
75 18% Toy Story (1995) - Rated 14 Jan 2009
"lol!!"
95 64% The Longest Yard (2005) - Rated 14 Jan 2009
"hahahhahaha!!! cracks me up"
85 37% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 14 Jan 2009
"lol pretty freakin funny!!"
85 37% The Dark Knight (2008) - Rated 11 Dec 2008
"this was a good movie... i watched it 3 times. but the face kinda freaked me out lol"