Lady Rogue

lady_rogue
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2010
Location: Helmetta, New Jersey / USA, USA
Bio: I live in the middle of nowhere, so I spend a lot of time listening to music and watching movies.

more Recent Ratings

Check out Lady Rogue's...

80 36% Year One (2009) - Rated 28 Jul 2010
75 24% Bring It On (2000) - Rated 28 Jul 2010
80 36% Bruce Almighty (2003) - Rated 28 Jul 2010
100 88% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 28 Jul 2010
80 36% Elf (2003) - Rated 28 Jul 2010
80 36% The Pacifier (2005) - Rated 28 Jul 2010
75 24% The Incredibles (2004) - Rated 28 Jul 2010
95 73% Evan Almighty (2007) - Rated 20 Jul 2010
85 56% Daddy Day Care (2003) - Rated 20 Jul 2010
100 88% 50 First Dates (2004) - Rated 20 Jul 2010