KWray11

kwray11
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2008
Location: Florida, USA

more Recent Ratings

31 4% Maid in Manhattan (2002) - Rated 28 Jan 2008
70 31% The Village (2004) - Rated 28 Jan 2008
34 5% Collateral Damage (2002) - Rated 28 Jan 2008
55 15% Clerks (1994) - Rated 28 Jan 2008
82 42% Down with Love (2003) - Rated 28 Jan 2008
44 8% Jersey Girl (2004) - Rated 28 Jan 2008
50 12% The Skeleton Key (2005) - Rated 28 Jan 2008
87 68% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 28 Jan 2008
25 0% Waterworld (1995) - Rated 28 Jan 2008
89 84% L.A. Confidential (1997) - Rated 28 Jan 2008