kstansifer

kstansifer
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2023
Location: Boston, MA, USA

more Recent Ratings

Check out kstansifer's...

100 90% Slings and Arrows (2003) - Rated 22 Dec 2023
75 25% Futurama (1999) - Rated 22 Dec 2023
50 15% Arrested Development (2003) - Rated 22 Dec 2023
90 65% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Rated 22 Dec 2023
40 5% The Office (2005) - Rated 22 Dec 2023
80 40% Parks and Recreation (2009) - Rated 22 Dec 2023
85 55% Star Trek: The Next Generation (1987) - Rated 22 Dec 2023
80 40% Star Trek: Lower Decks (2020) - Rated 22 Dec 2023
95 75% Star Trek: Deep Space Nine (1993) - Rated 22 Dec 2023
100 90% 30 Rock (2006) - Rated 22 Dec 2023