krissennia
Bio: Industrial Engineer
Recent Ratings
Check out krissennia's...
62 26% | Office Space (1999) - Rated 13 Nov 2016 |
63 28% | Out of Time (2003) - Rated 12 Nov 2016 |
62 26% | Snowpiercer (2014) - Rated 12 Nov 2016 |
72 70% | Café de Flore (2011) - Rated 30 Oct 2016 |
73 72% | The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 23 Oct 2016 |
77 89% | The Night Of (2016) - Rated 22 Oct 2016 |
75 80% | Olive Kitteridge (2014) - Rated 22 Oct 2016 |
70 59% | The Slap (2015) - Rated 16 Oct 2016 |
62 26% | Rust & Bone (2012) - Rated 02 Oct 2016 |
60 20% | The Longest Ride (2015) - Rated 02 Oct 2016 |