koszalin123

koszalin123
Movie Buff - 310 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2014
Location: USA

more Recent Ratings

Check out koszalin123's...

40 2% Interstellar (2014) - Rated 30 Aug 2015
50 5% Rosemary's Baby (2014) - Rated 30 Aug 2015
50 5% American Hustle (2013) - Rated 30 Aug 2015
70 29% Her (2013) - Rated 30 Aug 2015
60 12% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 30 Aug 2015
80 62% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 30 Aug 2015
70 29% Rush (2013) - Rated 30 Aug 2015
90 89% New World (2013) - Rated 30 Aug 2015
70 29% 12 Years a Slave (2013) - Rated 30 Aug 2015
90 89% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 30 Aug 2015