koseus

koseus
Movie Buff - 269 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2016
Location: Turkey

more Recent Ratings

60 20% American Psycho (2000) - Rated 22 Oct 2016
55 15% Wake in Fright (1971) - Rated 20 Oct 2016
80 55% Anatomy of a Murder (1959) - Rated 18 Oct 2016
80 55% Balkan Spy (1984) - Rated 12 Oct 2016
85 67% A Serious Man (2009) - Rated 09 Oct 2016
75 43% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 09 Oct 2016
85 67% Eye in the Sky (2015) - Rated 09 Oct 2016
90 75% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 08 Oct 2016
90 75% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 08 Oct 2016
80 55% The Lives of Others (2006) - Rated 08 Oct 2016