klovharu
Recent Ratings
Check out klovharu's...
85 67% | Jackie Brown (1997) - Rated 21 Dec 2007 |
95 91% | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 21 Dec 2007 |
87 74% | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 21 Dec 2007 |
76 49% | The Color Purple (1985) - Rated 21 Dec 2007 |
45 16% | Titanic (1997) - Rated 21 Dec 2007 |
90 84% | Little Miss Sunshine (2006) - Rated 21 Dec 2007 |
97 94% | Die Hard (1988) - Rated 21 Dec 2007 |
76 49% | 12 Monkeys (1995) - Rated 21 Dec 2007 |
70 38% | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Rated 21 Dec 2007 |
89 80% | The Thin Red Line (1998) - Rated 21 Dec 2007 |